|
|
Magnus Burling
|
71
|
|
|
.02,15
|
|
SWE
|
FK Studenterna
|
Fredrik Sohlberg
|
72
|
|
|
.02,15
|
|
SWE
|
FK Studenterna
|
|
Glenn Bodin
|
82
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
|
Kasper Hammarlund
|
03
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Eric Björfors
|
02
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Samuel Eriksson
|
02
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Hadrian Hägg
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Eric Björfors
|
02
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Samuel Eriksson
|
02
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
|
Kasper Hammarlund
|
03
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
|
Kasper Hammarlund
|
03
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
|
Samuel Eriksson
|
02
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
|
Alex Eriksson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Josef Malsher
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alvin Rask
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Kahlil Joshua
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
William Lindgren
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Ludvig Stenbäck
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Viktor Lundqvist
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Josef Malsher
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alvin Rask
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ludvig Stenbäck
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
|
Alex Eriksson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Josef Malsher
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alvin Rask
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
William Lindgren
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Ludvig Stenbäck
|
04
|
1,55
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Viktor Lundqvist
|
04
|
1,60
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Alex Eriksson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Josef Malsher
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alvin Rask
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
William Lindgren
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Ludvig Stenbäck
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
|
Alvin Rask
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
|
Oskar Jansson
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Wilton Alfredsson Mattsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Tore Hamdahl
|
06
|
9,09
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Theo Carlström Cousins
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Simon Ek Linterius
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Hugo Gawell
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Quincy Hackett
|
07
|
9,46
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Oscar Logård
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
William Billing
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Joel Härensjö
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Gabriel Mattsson
|
06
|
10,33
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Bo Rydstrand
|
06
|
9,51
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lukas Stenbäck
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lucas Vesterlund
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Ivar Wiking Leino
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Casper Håkansson
|
07
|
9,66
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Simon Linder
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Vilhelm Lood Falgén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Alexander Mickelson
|
07
|
9,27
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Karl Thilers
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Elias Ekman
|
07
|
8,31
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Gustaf Hedin
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Vidar Lundin
|
07
|
9,69
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Edvin Tögenmark
|
06
|
8,92
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Birger Viirman
|
07
|
9,82
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Hannes Johansson
|
07
|
|
|
9,09
|
|
SWE
|
Österhaninge IF
|
|
Oskar Jansson
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Wilton Alfredsson Mattsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Theo Carlström Cousins
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Mikael Söderborg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
David Hedrén
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
Sixten Andersson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Zebastian Lantz
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
William Billing
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Joel Härensjö
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Bo Rydstrand
|
06
|
1.57,30
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lukas Stenbäck
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lucas Vesterlund
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Ivar Wiking Leino
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Iker Garcia Lundström
|
07
|
1.55,69
|
|
1.55,69
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Vilhelm Lood Falgén
|
07
|
1.48,77
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Karl Thilers
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Gustaf Hedin
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Vidar Lundin
|
07
|
2.15,57
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Edvin Tögenmark
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Birger Viirman
|
07
|
2.16,00
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Oskar Jansson
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tore Hamdahl
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Theo Carlström Cousins
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Simon Ek Linterius
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Oscar Logård
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Joel Härensjö
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Gabriel Mattsson
|
06
|
1,36
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lukas Stenbäck
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Casper Håkansson
|
07
|
1,26
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Frans Leander
|
07
|
1,13
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Alexander Mickelson
|
07
|
1,32
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Karl Thilers
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Edvin Tögenmark
|
06
|
1,36
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Hannes Johansson
|
07
|
|
|
1,36
|
|
SWE
|
Österhaninge IF
|
|
Oskar Jansson
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tore Hamdahl
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Theo Carlström Cousins
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Simon Ek Linterius
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Hugo Gawell
|
07
|
|
|
2,47
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Quincy Hackett
|
07
|
3,99
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Mikael Söderborg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Oscar Logård
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
William Billing
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Joel Härensjö
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lucas Martinsson
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Gabriel Mattsson
|
06
|
4,34
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Bo Rydstrand
|
06
|
3,66
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lukas Stenbäck
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lucas Vesterlund
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Ivar Wiking Leino
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Iker Garcia Lundström
|
07
|
3,59
|
|
3,59
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Casper Håkansson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Frans Leander
|
07
|
3,40
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Simon Linder
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Alexander Mickelson
|
07
|
4,28
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Karl Thilers
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Elias Ekman
|
07
|
4,94
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Vidar Lundin
|
07
|
3,82
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Edvin Tögenmark
|
06
|
4,38
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Hannes Johansson
|
07
|
|
|
4,36
|
|
SWE
|
Österhaninge IF
|
|
Wilton Alfredsson Mattsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Tore Hamdahl
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Theo Carlström Cousins
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Simon Ek Linterius
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Quincy Hackett
|
07
|
7,13
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Oscar Logård
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
William Billing
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Joel Härensjö
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lucas Martinsson
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Gabriel Mattsson
|
06
|
10,55
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Bo Rydstrand
|
06
|
8,90
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lucas Vesterlund
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Ivar Wiking Leino
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Iker Garcia Lundström
|
07
|
6,89
|
|
6,89
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Casper Håkansson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Frans Leander
|
07
|
6,00
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Simon Linder
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Vilhelm Lood Falgén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Alexander Mickelson
|
07
|
7,64
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Karl Thilers
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Gustaf Hedin
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Edvin Tögenmark
|
06
|
7,61
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Leonard Blomgren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Melvin Dagerlund Berggren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Frank Klareus
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Mattias Mattsson Åkerlund
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Rami Fakhreddine
|
08
|
9,48
|
|
|
|
SWE
|
Hässelby SK
|
Alexander Hulthén Gyllered
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
IF Linnéa
|
Emil Blomberg
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Axel Jacobsson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Arvid Karlsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Herman Lenander
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Albin Lifvergren
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anton Lindgren
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Hampus Mattsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Jack Forssmed
|
09
|
10,81
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Ludvig Håkansson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Anton Hedin
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Nore Eklöf
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
Filip Garbell
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
Joel Jansson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Frank Klareus
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Mattias Mattsson Åkerlund
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Rami Fakhreddine
|
08
|
1.56,34
|
|
|
|
SWE
|
Hässelby SK
|
Alexander Hulthén Gyllered
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
IF Linnéa
|
Emil Blomberg
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Axel Jacobsson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Eskil Johansson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Albin Lifvergren
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Jack Forssmed
|
09
|
2.21,00
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Anton Hedin
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Filip Garbell
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Leonard Blomgren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Melvin Dagerlund Berggren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Frank Klareus
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Mattias Mattsson Åkerlund
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alexander Hulthén Gyllered
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
IF Linnéa
|
Emil Blomberg
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Axel Jacobsson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anton Lindgren
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Jack Forssmed
|
09
|
1,02
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Ludvig Håkansson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Anton Hedin
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Nore Eklöf
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
Filip Garbell
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
Joel Jansson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Leonard Blomgren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Melvin Dagerlund Berggren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Frank Klareus
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Mattias Mattsson Åkerlund
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Rami Fakhreddine
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Hässelby SK
|
Alexander Hulthén Gyllered
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
IF Linnéa
|
Emil Blomberg
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Axel Jacobsson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Arvid Karlsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Herman Lenander
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Albin Lifvergren
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anton Lindgren
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Hampus Mattsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Jack Forssmed
|
09
|
3,10
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Ludvig Håkansson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Nore Eklöf
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
Filip Garbell
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
Joel Jansson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Leonard Blomgren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Frank Klareus
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Mattias Mattsson Åkerlund
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alexander Hulthén Gyllered
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
IF Linnéa
|
Axel Jacobsson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Arvid Karlsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Herman Lenander
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anton Lindgren
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Hampus Mattsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Jack Forssmed
|
09
|
4,91
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Nore Eklöf
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
Filip Garbell
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
Joel Jansson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Levi Broadbridge
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Hugo Erkensjö
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alvin Feriz
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alexander Harning
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Oscar Mattsson Åkerlund
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Edvin Nilsson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Rasmus Sandgren
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Klaus Heinonen
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Liam Sillén
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Pelle Ingerby
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Gabriel Roshult
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Edvin Eriksson
|
10
|
10,72
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Aston Ivarsson Segerman
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Max Nilsson Wik
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emil Stenberg
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Albert Torneus
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Willmer Östlund
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tage Lood Falgén
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
William Thilers
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
|
Levi Broadbridge
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Hugo Erkensjö
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alexander Harning
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Oscar Mattsson Åkerlund
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Edvin Nilsson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Gabriel Roshult
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Edvin Eriksson
|
10
|
2.33,00
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Aston Ivarsson Segerman
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emil Stenberg
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tage Lood Falgén
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
William Thilers
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
|
Levi Broadbridge
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Hugo Erkensjö
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alvin Feriz
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alexander Harning
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Oscar Mattsson Åkerlund
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Edvin Nilsson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Rasmus Sandgren
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Klaus Heinonen
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Liam Sillén
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Gabriel Roshult
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Edvin Eriksson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Aston Ivarsson Segerman
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Max Nilsson Wik
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emil Stenberg
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Albert Torneus
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Willmer Östlund
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tage Lood Falgén
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
William Thilers
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
|
Levi Broadbridge
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alvin Feriz
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alexander Harning
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Oscar Mattsson Åkerlund
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Edvin Nilsson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Rasmus Sandgren
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Klaus Heinonen
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Liam Sillén
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Gabriel Roshult
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Edvin Eriksson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Aston Ivarsson Segerman
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Max Nilsson Wik
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Albert Torneus
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Willmer Östlund
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tage Lood Falgén
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
William Thilers
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
|
Sebastian Blom
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
William Bornsäter
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Felix Hemlin
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sixten Pedersen
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Gustav Andersson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
Edvin Cranser
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
|
Sebastian Blom
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
William Bornsäter
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Felix Hemlin
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sixten Pedersen
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Gustav Andersson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
Edvin Cranser
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
Albin Löf
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
|
Sebastian Blom
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
William Bornsäter
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Felix Hemlin
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sixten Pedersen
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Gustav Andersson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
Edvin Cranser
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
Albin Löf
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Örbyhus IF
|
|
Elin Träff
|
01
|
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
Joline Jansson
|
96
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Ebba Lindblom
|
02
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Liv Andersson
|
02
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tilda Zetterlund
|
02
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lovisa Ewerblad
|
03
|
|
|
|
|
SWE
|
Spårvägens FK
|
Julia Håkansson
|
03
|
|
|
|
|
SWE
|
Spårvägens FK
|
|
Lovisa Ewerblad
|
03
|
|
|
|
|
SWE
|
Spårvägens FK
|
|
Ebba Lindblom
|
02
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Liv Andersson
|
02
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lovisa Ewerblad
|
03
|
|
|
|
|
SWE
|
Spårvägens FK
|
|
Tilda Zetterlund
|
02
|
9,47
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lovisa Ewerblad
|
03
|
|
|
|
|
SWE
|
Spårvägens FK
|
|
Elsa Bernelind
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ruth Eklöf
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Smilla Eriksson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alva Lindblom
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Lovisa Rooth
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Rosa Sadig Gafor
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ima Sundberg
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tilde Söderlund
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tintin Engström
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Greta Erlandsson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emilia Johansson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anna Leykauf
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emma Sjöblom
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Yasmin Abdullahi
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Maya Bergström-Weekes
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Tindra Dahlberg
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Filippa Eklund
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Alva Nordvarg
|
04
|
10,56
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Clara Spangenberg
|
04
|
10,64
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Jennifer Thor
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Kajsa Wibling
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Sara Johansson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
Malin Garbell
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Elsa Bernelind
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Felicia Jansson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alva Lindblom
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Rosa Sadig Gafor
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ima Sundberg
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tilde Söderlund
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tintin Engström
|
05
|
2.48,00
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Vilda Reinsson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Ununge IF
|
Tindra Dahlberg
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Ida Franzon
|
05
|
2.53,54
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Ida Knutsson
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Jennifer Thor
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Sara Johansson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
|
Elsa Bernelind
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ruth Eklöf
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alva Lindblom
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tilde Söderlund
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Greta Erlandsson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emilia Johansson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emma Sjöblom
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tindra Dahlberg
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Filippa Eklund
|
05
|
1,53
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Moa Koch
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Jennifer Thor
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Malin Garbell
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Elsa Bernelind
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ruth Eklöf
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Smilla Eriksson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Felicia Jansson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alva Lindblom
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Lovisa Rooth
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Rosa Sadig Gafor
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ima Sundberg
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tilde Söderlund
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Greta Erlandsson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emilia Johansson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anna Leykauf
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emma Sjöblom
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Maya Bergström-Weekes
|
05
|
4,97
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Tindra Dahlberg
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Filippa Eklund
|
05
|
4,74
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Moa Koch
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Alva Nordvarg
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Jennifer Thor
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Sara Johansson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
Malin Garbell
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Elsa Bernelind
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ruth Eklöf
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Smilla Eriksson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alva Lindblom
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Lovisa Rooth
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Rosa Sadig Gafor
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ima Sundberg
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tilde Söderlund
|
04
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tintin Engström
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Greta Erlandsson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emilia Johansson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anna Leykauf
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emma Sjöblom
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tindra Dahlberg
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Sara Johansson
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
Malin Garbell
|
05
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Elvira Alfredsson Mattsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Amanda Lilja
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alvi Svärdhammar
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Clara Aldskogius
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ebba Axelsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Klara Axelsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Tyra Blomberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Elsa Heinonen
|
07
|
9,31
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Vera Hjalmarö
|
07
|
9,50
|
|
9,50
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ella Johansson
|
07
|
9,20
|
|
9,39
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Elsa Nilheim
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Viola Pellas
|
07
|
9,56
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Linnéa Sillén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ebba Wennebjer
|
07
|
8,59
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Filippa Östlund
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Iris Bridell
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sara Ingerby
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Juni Bengtsson
|
06
|
8,80
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lovisa Blomsten
|
06
|
9,27
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Ottilia Forsberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Michelle Normelli
|
06
|
9,61
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Elsa Ershammar
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Vera Forssmed
|
07
|
11,22
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Saga Gustafsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Zara Klouda
|
07
|
9,11
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Freja Lagander
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Brita Norin
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Amanda Solén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Matilda Solén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Noomi Lewin
|
07
|
9,31
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Isabelle Thor
|
07
|
9,92
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Amanda Lilja
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Tyra Blomberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ella Johansson
|
07
|
1.50,57
|
|
1.50,57
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Tyra Norberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Viola Pellas
|
07
|
2.07,40
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Filippa Östlund
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Iris Bridell
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Lovisa Blomsten
|
06
|
2.23,00
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Michelle Normelli
|
06
|
2.02,07
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Wilma Blitz
|
07
|
1.54,00
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Vera Forssmed
|
07
|
2.37,00
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Saga Gustafsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Zara Klouda
|
07
|
1.48,78
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Ellika Ljunggren
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Brita Norin
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Amanda Solén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Matilda Solén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Clara Knutsson
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Noomi Lewin
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Isabelle Thor
|
07
|
2.02,00
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Lina Garbell
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Amanda Lilja
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alvi Svärdhammar
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Clara Aldskogius
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ebba Axelsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Klara Axelsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Tyra Blomberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ella Johansson
|
07
|
1,21
|
|
1,16
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Tyra Norberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Linnéa Sillén
|
07
|
1,36
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ebba Wennebjer
|
07
|
1,45
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Iris Bridell
|
07
|
1,40
|
|
1,40
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Lovisa Blomsten
|
06
|
1,35
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Märta Erlandsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Michelle Normelli
|
06
|
1,34
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Kristelle Grahn
|
06
|
1,39
|
|
|
|
SWE
|
Spårvägens FK
|
Saga Gustafsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Zara Klouda
|
07
|
1,28
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Amanda Solén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Matilda Solén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Noomi Lewin
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Isabelle Thor
|
07
|
1,21
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Lina Garbell
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Amanda Lilja
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alvi Svärdhammar
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Clara Aldskogius
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ebba Axelsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Klara Axelsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Tyra Blomberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Elsa Heinonen
|
07
|
3,75
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Vera Hjalmarö
|
07
|
3,20
|
|
3,20
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ella Johansson
|
07
|
4,09
|
|
3,90
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Elsa Nilheim
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Tyra Norberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Viola Pellas
|
07
|
3,79
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Linnéa Sillén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ebba Wennebjer
|
07
|
4,70
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Filippa Östlund
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Iris Bridell
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sara Ingerby
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Juni Bengtsson
|
06
|
4,49
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Ottilia Forsberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Michelle Normelli
|
06
|
4,23
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Kristelle Grahn
|
06
|
4,55
|
|
|
|
SWE
|
Spårvägens FK
|
Wilma Blitz
|
07
|
3,77
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Elsa Ershammar
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Vera Forssmed
|
07
|
2,87
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Zara Klouda
|
07
|
3,86
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Freja Lagander
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Brita Norin
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Amanda Solén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Matilda Solén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Clara Knutsson
|
06
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Noomi Lewin
|
07
|
3,93
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Amanda Lilja
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alvi Svärdhammar
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Clara Aldskogius
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Tyra Blomberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Elsa Heinonen
|
07
|
8,75
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ella Johansson
|
07
|
7,91
|
|
7,91
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Elsa Nilheim
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Ebba Wennebjer
|
07
|
9,63
|
|
|
|
SWE
|
Hammarby IF
|
Iris Bridell
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Juni Bengtsson
|
06
|
7,90
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Märta Erlandsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Ottilia Forsberg
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Michelle Normelli
|
06
|
8,10
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Vera Forssmed
|
07
|
5,03
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Saga Gustafsson
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Zara Klouda
|
07
|
5,20
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Freja Lagander
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Brita Norin
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Amanda Solén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Matilda Solén
|
07
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
|
Klara Gunnarsson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Elvira Larsson
|
09
|
10,27
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tuva Seveborn
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alice Jonsson Tetzell
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Bromma IF
|
Alva Blomqvist
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Maja Nilsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Lova Svärdhammar
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Victoria Wahlqvist
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Ester Bridell
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Milla Torngren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Molly Bodin
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Elsa Eriksson
|
08
|
9,78
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Elvira Martinsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Jacqueline Normelli
|
08
|
10,30
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Maya Purmonen
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Annabelle Grahn
|
08
|
9,70
|
|
|
|
SWE
|
Spårvägens FK
|
Wilma Beiming-Brotte
|
08
|
9,34
|
|
|
|
SWE
|
Täby IS
|
Tea Kylberg
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Lova Nordvarg
|
08
|
9,56
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Elvira Larsson
|
09
|
2.10,10
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alice Jonsson Tetzell
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Bromma IF
|
Molly Bodin
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Elsa Eriksson
|
08
|
2.10,00
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Elvira Martinsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Jacqueline Normelli
|
08
|
2.29,22
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Maya Purmonen
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Annabelle Grahn
|
08
|
2.04,62
|
|
|
|
SWE
|
Spårvägens FK
|
Wilma Beiming-Brotte
|
08
|
2.07,34
|
|
|
|
SWE
|
Täby IS
|
Tea Kylberg
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Ida Andersson
|
08
|
1,13
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Klara Gunnarsson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Elvira Larsson
|
09
|
1,10
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Wilma LÖF
|
08
|
1,14
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alice Jonsson Tetzell
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Bromma IF
|
Lova Svärdhammar
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Victoria Wahlqvist
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Ester Bridell
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Milla Torngren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Elsa Eriksson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Jacqueline Normelli
|
08
|
1,21
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Maya Purmonen
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Wilma Beiming-Brotte
|
08
|
1,16
|
|
|
|
SWE
|
Täby IS
|
Tea Kylberg
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Ida Andersson
|
08
|
3,28
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Klara Gunnarsson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Elvira Larsson
|
09
|
3,34
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Wilma LÖF
|
08
|
3,98
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tuva Seveborn
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alice Jonsson Tetzell
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Bromma IF
|
Maya Alfredsson Mattsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Alva Blomqvist
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Maja Nilsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Lova Svärdhammar
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Victoria Wahlqvist
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Ester Bridell
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Milla Torngren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Molly Bodin
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Elsa Eriksson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Elvira Martinsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Jacqueline Normelli
|
08
|
3,50
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Maya Purmonen
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Annabelle Grahn
|
08
|
3,88
|
|
|
|
SWE
|
Spårvägens FK
|
Wilma Beiming-Brotte
|
08
|
3,92
|
|
|
|
SWE
|
Täby IS
|
Tea Kylberg
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Lova Nordvarg
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Ida Andersson
|
08
|
4,90
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Klara Gunnarsson
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Elvira Larsson
|
09
|
5,27
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Wilma LÖF
|
08
|
5,96
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tuva Seveborn
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Alice Jonsson Tetzell
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Bromma IF
|
Alva Blomqvist
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Maja Nilsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Lova Svärdhammar
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Ester Bridell
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Milla Torngren
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Molly Bodin
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Elsa Eriksson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Elvira Martinsson
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Jacqueline Normelli
|
08
|
5,42
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Maya Purmonen
|
09
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Wilma Beiming-Brotte
|
08
|
5,67
|
|
|
|
SWE
|
Täby IS
|
Tea Kylberg
|
08
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
|
Emma Andersson
|
10
|
11,42
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Felicia Larsson
|
11
|
11,22
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ellen Littorin-Pousette
|
10
|
10,56
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Maya Löf
|
10
|
10,20
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Evlyn Poppleton
|
10
|
10,97
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
My Seveborn
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Nilla Nirling
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Cornelia Rosengren
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Vike Bengtsson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sandra Eriksson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Anna Ghaderi-Wallgren
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sofia Gorecki
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Eleonor Ljungh
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Lovis Sjöberg
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Miou Ackfjärd
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Felicia Blomsten
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Klara Hemer
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Leah Horne
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Felicia Karlsson
|
10
|
10,04
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Majken Karlsson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lovis Nilsson Wik
|
10
|
10,56
|
|
10,56
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Nova Pettersson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tyra Söderman
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Freja Widnersson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emma Zetterholm
|
10
|
13,03
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Alice Klouda
|
11
|
11,04
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Edith Lundin
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Cajsa Bååthe
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
Nellie Eiving
|
11
|
10,42
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
|
Felicia Larsson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ellen Littorin-Pousette
|
10
|
2.18,24
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Evlyn Poppleton
|
10
|
2.47,40
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Anna Ghaderi-Wallgren
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sofia Gorecki
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Eleonor Ljungh
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Lovis Sjöberg
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Miou Ackfjärd
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Felicia Blomsten
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Klara Hemer
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Leah Horne
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Felicia Karlsson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Majken Karlsson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tyra Söderman
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Freja Widnersson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anna Rydstrand
|
12
|
2.58,17
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Alice Klouda
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Wilma Lagander
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Natalia Karlsson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Ununge IF
|
Lovisa Wessling
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Ununge IF
|
Nellie Eiving
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
|
Emma Andersson
|
10
|
2,83
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Felicia Larsson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ellen Littorin-Pousette
|
10
|
3,37
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Maya Löf
|
10
|
3,38
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Evlyn Poppleton
|
10
|
2,96
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
My Seveborn
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tora Gyrulf
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Nilla Nirling
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Cornelia Rosengren
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Vike Bengtsson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Anna Ghaderi-Wallgren
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sofia Gorecki
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Eleonor Ljungh
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Lovis Sjöberg
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Miou Ackfjärd
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Felicia Blomsten
|
11
|
2,38
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Klara Hemer
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Leah Horne
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Felicia Karlsson
|
10
|
3,26
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Majken Karlsson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lovis Nilsson Wik
|
10
|
3,05
|
|
2,99
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Nova Pettersson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tyra Söderman
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Freja Widnersson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emma Zetterholm
|
10
|
2,28
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Alice Klouda
|
11
|
2,54
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Edith Lundin
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Cajsa Bååthe
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
Nellie Eiving
|
11
|
2,81
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
|
Emma Andersson
|
10
|
3,79
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Felicia Larsson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Ellen Littorin-Pousette
|
10
|
4,63
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Maya Löf
|
10
|
5,74
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Evlyn Poppleton
|
10
|
4,45
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
My Seveborn
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Alunda SK
|
Tora Gyrulf
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Nilla Nirling
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Vike Bengtsson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sandra Eriksson
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Anna Ghaderi-Wallgren
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Sofia Gorecki
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Eleonor Ljungh
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Roslagsbro IF
|
Miou Ackfjärd
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Felicia Karlsson
|
10
|
6,28
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Lovis Nilsson Wik
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tyra Söderman
|
10
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Freja Widnersson
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Emma Zetterholm
|
10
|
3,16
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Alice Klouda
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
Edith Lundin
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Upsala IF
|
Nellie Eiving
|
11
|
|
|
|
|
SWE
|
Åkersberga SK
|
|
Isabelle Jonsson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Nova Nirling
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Stina Persson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Vanja Hulthén Gyllered
|
13
|
|
|
|
|
SWE
|
IF Linnéa
|
Tuva Blom
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tyra Eriksson
|
13
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Enya Holm
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Edla Johansson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anna Rydstrand
|
12
|
11,79
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Wilma Lagander
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
|
Isabelle Jonsson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Nova Nirling
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Stina Persson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Vanja Hulthén Gyllered
|
13
|
|
|
|
|
SWE
|
IF Linnéa
|
Tuva Blom
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tyra Eriksson
|
13
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Enya Holm
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Edla Johansson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anna Rydstrand
|
12
|
2,65
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Wilma Lagander
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
|
Isabelle Jonsson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Nova Nirling
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Stina Persson
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Estuna IF
|
Vanja Hulthén Gyllered
|
13
|
|
|
|
|
SWE
|
IF Linnéa
|
Tuva Blom
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Tyra Eriksson
|
13
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Enya Holm
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Anna Rydstrand
|
12
|
3,21
|
|
|
|
SWE
|
Rånäs 4H
|
Wilma Lagander
|
12
|
|
|
|
|
SWE
|
Turebergs FK
|
|