|
Hussein Naseri
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Matthias Johansson
|
90
|
|
|
|
SWE
|
IFK Umeå
|
Ville Makslahti
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Mats Olsson
|
65
|
|
|
|
SWE
|
Morjärv SK
|
Nuraldin Eljammal
|
92
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
Johan Sundquist
|
97
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
Hjalmar Sundvall
|
94
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
Fredrik Wall
|
97
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
|
Nuraldin Eljammal
|
92
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
Fredrik Wall
|
97
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
|
Gustav Edström
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Mats Olsson
|
65
|
|
|
|
SWE
|
Morjärv SK
|
Edvin Murto
|
97
|
|
|
|
SWE
|
OK Sarven
|
Eelis Murto
|
01
|
|
|
|
SWE
|
OK Sarven
|
|
Gustav Edström
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Markus Lindgren
|
86
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Helge Nilsson
|
74
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Gustav Edström
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Andreas Berglund
|
72
|
|
|
|
SWE
|
Morjärv SK
|
Mats Olsson
|
65
|
|
|
|
SWE
|
Morjärv SK
|
Edvin Murto
|
97
|
|
|
|
SWE
|
OK Sarven
|
Eelis Murto
|
01
|
|
|
|
SWE
|
OK Sarven
|
M 3000 m hinder | 2018-06-10 | |
|
Gustav Edström
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Hussein Naseri
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Sebastian Häggström
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Matthias Johansson
|
90
|
|
|
|
SWE
|
IFK Umeå
|
Johan Sundquist
|
97
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
Linus Tegenborg Sjöström
|
00
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Matthias Johansson
|
90
|
|
|
|
SWE
|
IFK Umeå
|
Linus Tegenborg Sjöström
|
00
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Linus Tegenborg Sjöström
|
00
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Hussein Naseri
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
|
Hussein Naseri
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
|
Hussein Naseri
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
|
Oscar Waltari
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
John Stenberg
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
John Stenberg
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Simon Persson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Abdale Omar
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
P17 2000 m hinder | 2018-06-10 | |
|
Abdale Omar
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
|
Abdale Omar
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Oscar Waltari
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Emil Isaksson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Johan Askefors
|
01
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
Simon Persson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Johan Askefors
|
01
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Oscar Waltari
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Emil Isaksson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Abdale Omar
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Emil Isaksson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Odin Bonivart
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Ville Makslahti
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Odin Bonivart
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Henri Murto
|
03
|
|
|
|
SWE
|
OK Sarven
|
P15 1500 m hinder | 2018-06-10 | |
|
Henri Murto
|
03
|
|
|
|
SWE
|
OK Sarven
|
Felix Ridderstråle
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Felix Ridderstråle
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Odin Bonivart
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Odin Bonivart
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Ville Makslahti
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Odin Bonivart
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Felix Ridderstråle
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Ville Makslahti
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Odin Bonivart
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Felix Ridderstråle
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Linus Olofsson
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Odin Bonivart
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Linus Olofsson
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Odin Bonivart
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Linus Olofsson
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
|
Linus Olofsson
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Odin Bonivart
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Jesper Lindqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Akseli Raappana
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Joel Eriksson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Löfgren
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Oja
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Akseli Raappana
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Joel Eriksson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Löfgren
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Oja
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Nils Johansson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Akseli Raappana
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Joel Eriksson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Oja
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Akseli Raappana
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Albin Oja
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Joel Eriksson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Löfgren
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Oja
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Simon Bojang
|
06
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Albin Löfgren
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Oja
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Jesper Lindqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Albin Oja
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Albin Löfgren
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Anton Strömberg
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Jesper Lindqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Akseli Raappana
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Joel Eriksson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Löfgren
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Oja
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Simon Bojang
|
06
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Albin Löfgren
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Oja
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Jesper Lindqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Akseli Raappana
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Anton Strömberg
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Albin Oja
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Jesper Lindqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Simon Bojang
|
06
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Anton Strömberg
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Anton Strömberg
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Nils Johansson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Jesper Lindqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Akseli Raappana
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Simon Bojang
|
06
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Albin Löfgren
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Anton Strömberg
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Samuel Bergkvist
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Zack Hjortberger
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Robin Jansson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Pelle Nordström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ted Henriksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Wilhelm Jaxe
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Jakob Lund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Emil Rutsröm
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Adam Ylivainio
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Samuel Bergkvist
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Pelle Nordström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ted Henriksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Jakob Lund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Adam Ylivainio
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Samuel Bergkvist
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Pelle Nordström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Jakob Lund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Adam Ylivainio
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Samuel Bergkvist
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Alex Bojang
|
07
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Wilhelm Jaxe
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Adam Ylivainio
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Samuel Bergkvist
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Zack Hjortberger
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Pelle Nordström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ted Henriksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Alex Bojang
|
07
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Wilhelm Jaxe
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emil Rutsröm
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Oskar Stålnackeöjemalm
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Adam Ylivainio
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Samuel Bergkvist
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Pelle Nordström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ted Henriksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Alex Bojang
|
07
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Jakob Lund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Emil Rutsröm
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Oskar Stålnackeöjemalm
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Adam Ylivainio
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Samuel Bergkvist
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Zack Hjortberger
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Pelle Nordström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ted Henriksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Alex Bojang
|
07
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Emil Rutsröm
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Oskar Stålnackeöjemalm
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Adam Ylivainio
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Elias Ljungkrantz
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Filip Niewieczerzal
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Olle Nordström
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Måns Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Torsten Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Tim Storbjörk
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Frey Johansson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Leo Möttönen
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ludwig Wennebjörk
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Daniel Augustsson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ludvig Ekman
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Noah Olsson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Arvid Wennberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Gustav Oja
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Lucas Jonsson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Filip Niewieczerzal
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Måns Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Torsten Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Frey Johansson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Leo Möttönen
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ludwig Wennebjörk
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Arvid Wennberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Gustav Oja
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Lucas Jonsson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Elias Ljungkrantz
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Måns Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Torsten Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Leo Möttönen
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ludwig Wennebjörk
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Arvid Wennberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Gustav Oja
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Elias Ljungkrantz
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Filip Niewieczerzal
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Olle Nordström
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Måns Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Torsten Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Tim Storbjörk
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Frey Johansson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Leo Möttönen
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ludwig Wennebjörk
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Daniel Augustsson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ludvig Ekman
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Noah Olsson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Arvid Wennberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Gustav Oja
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Elias Ljungkrantz
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Filip Niewieczerzal
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Olle Nordström
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Måns Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Torsten Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Tim Storbjörk
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Frey Johansson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Leo Möttönen
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ludwig Wennebjörk
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Daniel Augustsson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ludvig Ekman
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Noah Olsson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Arvid Wennberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Gustav Oja
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Lucas Jonsson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Elias Ljungkrantz
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Filip Niewieczerzal
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Måns Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Torsten Pettersson
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Tim Storbjörk
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Frey Johansson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Leo Möttönen
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ludwig Wennebjörk
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Arvid Wennberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Gustav Oja
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Aaron Åsberg
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Valdemar Lindgren
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Enok Nilsson
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Ture Andersson
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
William Augustsson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Svante Ylivinio
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Valdemar Lindgren
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Enok Nilsson
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Svante Ylivinio
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Aaron Åsberg
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Valdemar Lindgren
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Enok Nilsson
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Ture Andersson
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
William Augustsson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Svante Ylivinio
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Aaron Åsberg
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Valdemar Lindgren
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Job Nilsson
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Ture Andersson
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
William Augustsson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Svante Ylivinio
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Valdemar Lindgren
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Enok Nilsson
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Job Nilsson
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Ture Andersson
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Svante Ylivinio
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Olivia Köhler
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Cecilia Kentälä
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Vilma Styrman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
|
Vilma Styrman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
|
Ida Esperi
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Thea Norlund
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
Andrea Claeson
|
98
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Ida Esperi
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Andrea Claeson
|
98
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Marisa Pettersson
|
81
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Anneli Murto
|
68
|
|
|
|
SWE
|
OK Sarven
|
|
Terese Högnelid
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Olivia Köhler
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Vilma Styrman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Jennifer Dalberg
|
99
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Madeleine Dalberg
|
97
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Ida Esperi
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Vilma Styrman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Jennifer Dalberg
|
99
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Cecilia Kentälä
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Vilma Styrman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Hanna Viklund
|
99
|
|
|
|
SWE
|
FIF Gnistan
|
|
Terese Högnelid
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ida Esperi
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Cecilia Kentälä
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Madeleine Dalberg
|
97
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Therese Hedlund
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Matilda Backman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Terese Högnelid
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Jessica Preiman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Vilma Styrman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
|
Therese Hedlund
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Terese Högnelid
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Olivia Köhler
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
|
Jessica Preiman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
|
Matilda Backman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Olivia Köhler
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ida Esperi
|
00
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Emilia Hannerfors
|
99
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Vilma Styrman
|
98
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
|
Erika Gustafsson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Amanda Isaksson
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ellen Horneij
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Sofia Ömalm
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ida Harila
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Cornelia Nilsson
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Hanna Grahn
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Amanda Isaksson
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Sofia Ömalm
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ida Harila
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Nicolina Jaxe
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Alina Vuokila
|
02
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Hanna Stålnacke
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Alina Vuokila
|
02
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Hanna Stålnacke
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
F17 1500 m hinder | 2018-06-10 | |
|
Hanna Grahn
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Alina Vuokila
|
02
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
F17 100 m häck | 2018-06-09 | |
|
Sofia Ömalm
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Paulina Sundvall
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
|
Ellen Horneij
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
|
Hanna Grahn
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Amanda Isaksson
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Zandra Hansson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Sofia Ömalm
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ida Harila
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Sunny Björkén
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
Ellen Horneij
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ida Harila
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Sanna Häggström
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
Sofie Wiklund
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
Olivia Härkönen
|
02
|
|
|
|
FIN
|
Veitsiluodon Kisaveikot
|
|
Hanna Grahn
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Erika Gustafsson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Zandra Hansson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Nicolina Jaxe
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Paulina Sundvall
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
Sunny Björkén
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
Erika Gustafsson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ellen Horneij
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Paulina Sundvall
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
Cornelia Nilsson
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Hanna Grahn
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Erika Gustafsson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Zandra Hansson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
My Terhelä
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Wilma Makslahti
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Jennifer Nilsson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Paulina Sundvall
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Riviera FI
|
Sunny Björkén
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
Hanna Grahn
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
My Terhelä
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Anni Liikanen
|
02
|
|
|
|
FIN
|
Kuusamon Erä-Veikot
|
Wilma Makslahti
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Jennifer Nilsson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Sunny Björkén
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
My Terhelä
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Anni Liikanen
|
02
|
|
|
|
FIN
|
Kuusamon Erä-Veikot
|
Wilma Makslahti
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Jennifer Nilsson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Hanna Grahn
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Erika Gustafsson
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Amanda Isaksson
|
01
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Sunny Björkén
|
02
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
Lovisa Broström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linda Hedlund
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Nellie Senbom
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Josefine Åström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Melissa Granberg
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Cornelia Nilsson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ellinor Hannerfors
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Hilda Harila
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Siiri Kvist
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Klara Andersson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Thindra Jaxe
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Julia Johansson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Lovisa Broström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Klara Andersson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Julia Johansson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Nora Karlssson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
Lovisa Broström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Alva Isaksson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Rebecca Johnselius
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
My Rundgren
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Nora Karlssson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
Alva Isaksson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Emma Johansson
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
My Rundgren
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Nora Karlssson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
F15 1500 m hinder | 2018-06-10 | |
|
Lovisa Broström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
|
Nellie Senbom
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Cornelia Nilsson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ellinor Hannerfors
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Thindra Jaxe
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Julia Johansson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Julia Johansson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Linda Hedlund
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Josefine Åström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Hilda Harila
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Ella Fägnell
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Thindra Jaxe
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Stina Widmark
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Eric Forsberg
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Ellinor Hannerfors
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Hilda Harila
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Ella Fägnell
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Julia Johansson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Stina Widmark
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Stina Häggström
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Lovisa Broström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linda Hedlund
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Emma Johansson
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Josefine Åström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Cornelia Nilsson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ellinor Hannerfors
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Hilda Harila
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Siiri Kvist
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Rebecca Johnselius
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Klara Andersson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ella Fägnell
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Thindra Jaxe
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Julia Johansson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Stina Widmark
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Nora Karlssson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
Rebecca Johnselius
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Ella Fägnell
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Julia Johansson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Stina Widmark
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Nora Karlssson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
Lovisa Broström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linda Hedlund
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Nellie Senbom
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Josefine Åström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Melissa Granberg
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ellinor Hannerfors
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Hilda Harila
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Siiri Kvist
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
|
Linda Hedlund
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Nellie Senbom
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Melissa Granberg
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Siiri Kvist
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Eric Forsberg
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Melissa Granberg
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
|
Linda Hedlund
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Alva Isaksson
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Emma Johansson
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Nellie Senbom
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Josefine Åström
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Melissa Granberg
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ellinor Hannerfors
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Siiri Kvist
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Ella Fägnell
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Thindra Jaxe
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Stina Widmark
|
04
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Eric Forsberg
|
03
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Alinn Häggqvist
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Smilla Löfvenhaft
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Mina Nyström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Emma Vikström
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Elise Eneris
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Maya Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Linnea Mattsin
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Smilla Andersson Esperi
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Julia Kanto
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Martta Koskela
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Isabelle Johnselius
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Maja Nilsson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Olivia Eman
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tilde Godmo
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alicia Konstenius
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Inez Lind
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ida Sundberg
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Elise Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Rebecka Rutström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Olivia Salomonsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Hanna Timander
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Alinn Häggqvist
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Smilla Löfvenhaft
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Emma Vikström
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Maya Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Smilla Andersson Esperi
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Julia Kanto
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Martta Koskela
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tilde Godmo
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Inez Lind
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Aino-Maria Tossavainen
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Rebecka Rutström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Olivia Salomonsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Viola Bergqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Alinn Häggqvist
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Emilia Jansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Smilla Löfvenhaft
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Mina Nyström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Emma Vikström
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Elise Eneris
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Rebecka Bramberg
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Elise Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Rebecka Rutström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Viola Bergqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Alinn Häggqvist
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Smilla Löfvenhaft
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Elise Eneris
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Torun Karlsson Alalahti
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Aino-Maria Tossavainen
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Elise Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Emma Vikström
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Elise Eneris
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Maya Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Linnea Mattsin
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Isabelle Johnselius
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Rebecka Bramberg
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Olivia Eman
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emmy Erlandsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Inez Lind
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Elise Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Rebecka Rutström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Emma Vikström
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Maya Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Rebecka Bramberg
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emmy Erlandsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alicia Konstenius
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Inez Lind
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Emilia Jansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Mina Nyström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Elise Eneris
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Maya Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Tuva Eliasson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Katja Illarionova
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Isabelle Johnselius
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alicia Konstenius
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Elise Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Rebecka Rutström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Olivia Salomonsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Hanna Timander
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Melissa Vallon
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Viola Bergqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Torun Karlsson Alalahti
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Smilla Andersson Esperi
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Julia Kanto
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Martta Koskela
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emmy Erlandsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alicia Konstenius
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Viola Bergqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Alinn Häggqvist
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Smilla Löfvenhaft
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Mina Nyström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Elise Eneris
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Maya Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Smilla Andersson Esperi
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Julia Kanto
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Martta Koskela
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Isabelle Johnselius
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Maja Nilsson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Olivia Eman
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tilde Godmo
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alicia Konstenius
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Inez Lind
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ida Sundberg
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Elise Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Rebecka Rutström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Olivia Salomonsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Hanna Timander
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Maya Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Torun Karlsson Alalahti
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Olivia Eman
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tilde Godmo
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alicia Konstenius
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Aino-Maria Tossavainen
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Elise Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Rebecka Rutström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Olivia Salomonsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Viola Bergqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Alinn Häggqvist
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Smilla Löfvenhaft
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Mina Nyström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Emma Vikström
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linnea Mattsin
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Smilla Andersson Esperi
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Martta Koskela
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Maja Nilsson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ottilia Bergman
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tilde Godmo
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alicia Konstenius
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Elise Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Rebecka Rutström
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Olivia Salomonsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Hanna Timander
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Elise Eneris
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Torun Karlsson Alalahti
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Linnea Mattsin
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ottilia Bergman
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Olivia Eman
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alicia Konstenius
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Alinn Häggqvist
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Smilla Löfvenhaft
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Torun Karlsson Alalahti
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Linnea Mattsin
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ottilia Bergman
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emmy Erlandsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alicia Konstenius
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Inez Lind
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Hanna Timander
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Viola Bergqvist
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Alinn Häggqvist
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Emilia Jansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Smilla Löfvenhaft
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Emma Vikström
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Maya Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Linnea Mattsin
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Martta Koskela
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Maja Andersson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ottilia Bergman
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Cajsa Edelbro
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Olivia Eman
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emmy Erlandsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alicia Konstenius
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Meya Larsson
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Tova Lindbäck
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Elise Johansson
|
06
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Melissa Vallon
|
05
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Alice Broström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Tilda Hagström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linn Harming
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Agnes Isaksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Olivia Jonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Mysia Nyström
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Line Sörensen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Matilda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Miranda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Norah Edlund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Elsa Lagnestig
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Saga Möttönen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Moa Tjuoiki
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ebba Wieslander
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Tuva Terhelä
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Felicia Bojang
|
08
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Märtha Hovila
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Emma Andersson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ellen Godmo
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emilia Hörnsten
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alva Lindgren
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Maja Stridsman
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Olivia Uvemo
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Linnéa Wikman
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Linnea Salomonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Alice Ridderstråle
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Nina Marklund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
Emma Isaksson
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
Alice Broström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Tilda Hagström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linn Harming
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Agnes Isaksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Olivia Jonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Miranda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Norah Edlund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Saga Möttönen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Moa Tjuoiki
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ebba Wieslander
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Felicia Bojang
|
08
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Märtha Hovila
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Emma Andersson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emilia Hörnsten
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emmy Konstenius
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alva Lindgren
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Maja Stridsman
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Olivia Uvemo
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Linnea Salomonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Alice Ridderstråle
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Nina Marklund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
Emma Isaksson
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Tväråselets AIF
|
|
Alice Broström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Tilda Hagström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linn Harming
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Agnes Isaksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Olivia Jonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Miranda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Saga Möttönen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ebba Wieslander
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Olivia Uvemo
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Alice Broström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Tilda Hagström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linn Harming
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Agnes Isaksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Olivia Jonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Matilda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Miranda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Elsa Lagnestig
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Saga Möttönen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Moa Tjuoiki
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ebba Wieslander
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Emmy Konstenius
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Alice Broström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Tilda Hagström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linn Harming
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Agnes Isaksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Olivia Jonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Agnes Malm
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Mysia Nyström
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Line Sörensen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Matilda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Miranda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Norah Edlund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Elsa Lagnestig
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Alexandra Mattsin
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Saga Möttönen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Moa Tjuoiki
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ebba Wieslander
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Tuva Terhelä
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Felicia Bojang
|
08
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Märtha Hovila
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Emma Andersson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ellen Godmo
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emilia Hörnsten
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emmy Konstenius
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alva Lindgren
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Maja Stridsman
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Olivia Uvemo
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Linnéa Wikman
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Linnea Salomonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Alice Ridderstråle
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
Nina Marklund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Alice Broström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Tilda Hagström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linn Harming
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Agnes Isaksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Olivia Jonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Agnes Malm
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Line Sörensen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Matilda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Miranda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Norah Edlund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Alexandra Mattsin
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Saga Möttönen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ebba Wieslander
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Tuva Terhelä
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Emma Andersson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ellen Godmo
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emilia Hörnsten
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emmy Konstenius
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alva Lindgren
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Maja Stridsman
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Linnea Salomonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Nina Marklund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Skellefteå AIK
|
|
Alice Broström
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Linn Harming
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Agnes Isaksson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Olivia Jonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Agnes Malm
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Mysia Nyström
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Line Sörensen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Matilda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Miranda Westerberg
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Norah Edlund
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Alexandra Mattsin
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Saga Möttönen
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Ebba Wieslander
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Gällivare SK
|
Tuva Terhelä
|
08
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Felicia Bojang
|
08
|
|
|
|
SWE
|
HaparandaTornio TFC
|
Märtha Hovila
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Kalix FI
|
Ellen Godmo
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Emmy Konstenius
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Linnea Salomonsson
|
07
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Fanny Barchéus
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ida Harming
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ronja Lindström
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Felicia Lindvall
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Selma Snell
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Signe Vinroth
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Nora Åsberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Adina Aidanpää
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Moa Byström
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alma Uvemo
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Mira Åberg
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Inez Johansson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Elsa Nyberg
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Fanny Barchéus
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ronja Lindström
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Felicia Lindvall
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Selma Snell
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Nora Åsberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Alma Uvemo
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Elsa Nyberg
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Ida Harming
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ronja Lindström
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Felicia Lindvall
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Selma Snell
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Nora Åsberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Inez Johansson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Elsa Nyberg
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Fanny Barchéus
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ida Harming
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ronja Lindström
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Felicia Lindvall
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Selma Snell
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Signe Vinroth
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Nora Åsberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Adina Aidanpää
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Moa Byström
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Alma Uvemo
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Mira Åberg
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Inez Johansson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
Elsa Nyberg
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Fanny Barchéus
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ida Harming
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ronja Lindström
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Felicia Lindvall
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Selma Snell
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Signe Vinroth
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Nora Åsberg
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Adina Aidanpää
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Moa Byström
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Mira Åberg
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Ida Harming
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Ronja Lindström
|
10
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Felicia Lindvall
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Selma Snell
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Signe Vinroth
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Inez Johansson
|
09
|
|
|
|
SWE
|
Nedre Soppero IK
|
|
Stella Olsson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Antnäs BK
|
Elvina Bergkvist
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Lillian Pettersson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Saga Pettersson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Thea Sundström
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Astrid Rehnmark
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Elma Aidanpää
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ellen Stridsman
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Lovis Wennberg
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Signe Lindgren
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Elvina Bergkvist
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Lillian Pettersson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Saga Pettersson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Lovis Wennberg
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
|
Stella Olsson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Antnäs BK
|
Elvina Bergkvist
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Lillian Pettersson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Saga Pettersson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Thea Sundström
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Astrid Rehnmark
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Elma Aidanpää
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ellen Stridsman
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Lovis Wennberg
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Signe Lindgren
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Elvina Bergkvist
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Lillian Pettersson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Saga Pettersson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Astrid Rehnmark
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Haparanda SKT
|
Elma Aidanpää
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Ellen Stridsman
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Lovis Wennberg
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|
Signe Lindgren
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Piteå IF
|
|
Elvina Bergkvist
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Lillian Pettersson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Saga Pettersson
|
12
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Thea Sundström
|
11
|
|
|
|
SWE
|
Boden FI
|
Lovis Wennberg
|
13
|
|
|
|
SWE
|
Luleå FI
|