Startlista per klubb  
 
M 100 m2020-09-06
Marcus Lehto 73 12.55 12.55 SWE Boden FI
Anders Nilsson 63 14.16 14.16 SWE Malmö AI
Fredrik Sandell 97 SWE Danderyds SK
P15 80 m2020-09-06
Babu Badjie 05 10.15 10.15 SWE Bromma IF
P15 800 m2020-09-06
Noah Busch 05 2:24.03 2:24.03 SWE Danderyds SK
P15 Höjd2020-09-06
Babu Badjie 05 1.57 1.57 SWE Bromma IF
Noah Busch 05 1.57 1.57 SWE Danderyds SK
Gustav Malmkvist 06 1.66 1.62 SWE Katrineholms SK
P15 Längd2020-09-06
Babu Badjie 05 5.44 5.44 SWE Bromma IF
Gustav Malmkvist 06 4.19 4.19 SWE Katrineholms SK
P15 Spjut2020-09-06
Babu Badjie 05 27.11 27.11 SWE Bromma IF
Daniel Opdahl 06 SWE Turebergs FK
P13 60 m2020-09-06
Ruben Jungstrand Knape 08 SWE Bromma IF
Elias Ekman 07 8.30 SWE Upsala IF
Ruben Jungstrand Knape 08 SWE Bromma IF
Oskar Tennhed 07 8.16 8.16 SWE Råby-Rekarne FI
Erik Håkansson 07 SWE Turebergs FK
P13 Höjd2020-09-06
Ruben Jungstrand Knape 08 SWE Bromma IF
Simon Lindström 07 1.44 1.44 SWE Turebergs FK
Ruben Jungstrand Knape 08 SWE Bromma IF
Erik Håkansson 07 SWE Turebergs FK
P13 Längd2020-09-06
Ruben Jungstrand Knape 08 SWE Bromma IF
Elias Ekman 07 5.20 SWE Upsala IF
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK
Ruben Jungstrand Knape 08 SWE Bromma IF
Erik Håkansson 07 SWE Turebergs FK
P13 Spjut2020-09-06
Ruben Jungstrand Knape 08 SWE Bromma IF
Simon Lindström 07 32.86 32.86 SWE Turebergs FK
Ruben Jungstrand Knape 08 SWE Bromma IF
Oskar Tennhed 07 34.76 34.76 SWE Råby-Rekarne FI
P11 60 m2020-09-06
Filip Garbell 09 SWE Östhammar FI
Wilmer Åkerlund 09 8.95 8.95 SWE Västerås FK
Jonatan Borg 09 SWE Hammarby IF
Erik Cassel 09 SWE Bromma IF
Albin Opdahl 09 SWE Turebergs FK
Elis Björk 09 SWE Turebergs FK
Carl Grindange 09 SWE Turebergs FK
Filip Söderlund 09 SWE Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 SWE Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 SWE Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 SWE Turebergs FK
Ivar Olsson 09 SWE Bromma IF
William Daun 09 SWE Katrineholms SK
P11 600 m2020-09-06
Filip Garbell 09 SWE Östhammar FI
Erik Cassel 09 SWE Bromma IF
Albin Opdahl 09 SWE Turebergs FK
Elis Björk 09 SWE Turebergs FK
Carl Grindange 09 SWE Turebergs FK
Filip Söderlund 09 SWE Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 SWE Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 SWE Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 SWE Turebergs FK
P11 Höjd2020-09-06
Filip Garbell 09 SWE Östhammar FI
Wilmer Åkerlund 09 SWE Västerås FK
Jonatan Borg 09 SWE Hammarby IF
Elis Björk 09 SWE Turebergs FK
Carl Grindange 09 SWE Turebergs FK
Filip Söderlund 09 SWE Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 SWE Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 SWE Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 SWE Turebergs FK
Ivar Olsson 09 SWE Bromma IF
William Daun 09 SWE Katrineholms SK
P11 Längd2020-09-06
Wilmer Åkerlund 09 4.54 4.54 SWE Västerås FK
Jonatan Borg 09 SWE Hammarby IF
Erik Cassel 09 SWE Bromma IF
Albin Opdahl 09 SWE Turebergs FK
Elis Björk 09 3.95 3.95 SWE Turebergs FK
Carl Grindange 09 4.23 4.23 SWE Turebergs FK
Filip Söderlund 09 3.95 3.95 SWE Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 SWE Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 SWE Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 SWE Turebergs FK
Ivar Olsson 09 SWE Bromma IF
William Daun 09 SWE Katrineholms SK
P10 60 m2020-09-06
Anton Ahlstrand 10 SWE Turebergs FK
Edvin Eriksson 10 SWE Rånäs 4H
P10 400 m2020-09-06
Anton Ahlstrand 10 SWE Turebergs FK
Edvin Eriksson 10 SWE Rånäs 4H
P10 Längd2020-09-06
Anton Ahlstrand 10 SWE Turebergs FK
Edvin Eriksson 10 SWE Rånäs 4H
P9 60 m2020-09-06
Jakob Ekström 11 SWE Bromma IF
Stina Bohman 11 SWE Bromma IF
Rene Öhlund Karboud 11 SWE Bromma IF
Emil Wallberg 11 SWE Högbo GIF
Love Ahlepil 11 SWE Turebergs FK
P9 400 m2020-09-06
Jakob Ekström 11 SWE Bromma IF
Stina Bohman 11 SWE Bromma IF
Rene Öhlund Karboud 11 SWE Bromma IF
Emil Wallberg 11 SWE Högbo GIF
Love Ahlepil 11 SWE Turebergs FK
P9 Längd2020-09-06
Jakob Ekström 11 SWE Bromma IF
Stina Bohman 11 SWE Bromma IF
Rene Öhlund Karboud 11 SWE Bromma IF
Emil Wallberg 11 SWE Högbo GIF
Love Ahlepil 11 3.44 3.44 SWE Turebergs FK
F17 100 m2020-09-06
Alva Nordvarg 04 SWE Upsala IF
Alva Nordvarg 04 SWE Upsala IF
Tilde Söderlund 04 SWE Alunda SK
Tilde Söderlund 04 SWE Alunda SK
F17 Höjd2020-09-06
Emma Häggblom 04 SWE Upsala IF
F17 Längd2020-09-06
Emma Häggblom 04 SWE Upsala IF
Alva Nordvarg 04 5.28 SWE Upsala IF
Alva Nordvarg 04 5.28 SWE Upsala IF
Tilde Söderlund 04 5.24 5.24 SWE Alunda SK
Tilde Söderlund 04 5.24 5.24 SWE Alunda SK
Rosa Sadig Gafor 04 4.06 4.06 SWE Alunda SK
F15 80 m2020-09-06
Malin Garbell 05 10.96 SWE Östhammar FI
F15 800 m2020-09-06
Felicia Jansson 05 2:30.56 2:30.56 SWE Alunda SK
F15 Längd2020-09-06
Malin Garbell 05 4.77 4.77 SWE Östhammar FI
F13 60 m2020-09-06
Lova Nordvarg 08 SWE Upsala IF
Alma Gunnarsson 08 9.71 9.71 SWE Västerås FK
Noomi Öhlund Karboub 08 SWE Bromma IF
Matilda Borg 07 8.63 8.68 SWE Hammarby IF
Beate Pott 07 8.59 8.59 SWE Turebergs FK
Emmie Wedin 07 9.18 9.18 SWE Turebergs FK
Amilia Jergmar 07 SWE Boo IF
Evelina Larsson 07 SWE Turebergs FK
Elsa Eriksson 08 9.87 9.87 SWE Rånäs 4H
Amanda Cederberg 07 8.94 8.94 SWE Åkersberga SK
Amanda Minstedt 07 SWE Karlskoga Friidrott
F13 600 m2020-09-06
Lina Garbell 07 1:58.60 1:58.60 SWE Östhammar FI
Alma Gunnarsson 08 SWE Västerås FK
Noomi Öhlund Karboub 08 SWE Bromma IF
Matilda Borg 07 1:43.27 1:47.20 SWE Hammarby IF
Carmen Cernjul 07 1:40.17 SWE Spårvägens FK
Amilia Jergmar 07 SWE Boo IF
Elsa Eriksson 08 2:07.80 2:07.80 SWE Rånäs 4H
F13 Höjd2020-09-06
Lina Garbell 07 1.36 1.36 SWE Östhammar FI
Matilda Borg 07 1.22 SWE Hammarby IF
Beate Pott 07 1.48 1.48 SWE Turebergs FK
Amilia Jergmar 07 SWE Boo IF
Elsa Eriksson 08 1.30 1.30 SWE Rånäs 4H
Zelda Eckers 08 1.46 1.46 SWE Åkersberga SK
Maja Andersson 08 SWE Alunda SK
Hilma Sevelin 07 1.35 1.35 SWE Katrineholms SK
Amanda Minstedt 07 SWE Karlskoga Friidrott
F13 Längd2020-09-06
Lova Nordvarg 08 SWE Upsala IF
Lina Garbell 07 4.04 4.04 SWE Östhammar FI
Alma Gunnarsson 08 3.59 3.59 SWE Västerås FK
Noomi Öhlund Karboub 08 SWE Bromma IF
Matilda Borg 07 4.61 4.61 SWE Hammarby IF
Carmen Cernjul 07 4.89 4.89 SWE Spårvägens FK
Beate Pott 07 5.19 5.19 SWE Turebergs FK
Emmie Wedin 07 4.50 4.50 SWE Turebergs FK
Amilia Jergmar 07 SWE Boo IF
Evelina Larsson 07 SWE Turebergs FK
Elsa Eriksson 08 SWE Rånäs 4H
Maja Andersson 08 SWE Alunda SK
Hilma Sevelin 07 4.05 4.05 SWE Katrineholms SK
Amanda Minstedt 07 SWE Karlskoga Friidrott
F13 Spjut2020-09-06
Lina Garbell 07 18.27 18.27 SWE Östhammar FI
Noomi Öhlund Karboub 08 SWE Bromma IF
Matilda Borg 07 22.80 22.80 SWE Hammarby IF
Beate Pott 07 23.35 23.35 SWE Turebergs FK
Amilia Jergmar 07 SWE Boo IF
Evelina Larsson 07 23.60 23.60 SWE Turebergs FK
Elsa Eriksson 08 13.45 13.45 SWE Rånäs 4H
Maja Andersson 08 SWE Alunda SK
Hilma Sevelin 07 18.15 18.15 SWE Katrineholms SK
Amanda Minstedt 07 SWE Karlskoga Friidrott
F11 60 m2020-09-06
Julia Jillestam 09 SWE Bromma IF
Alva Törnquist 09 SWE Bromma IF
Nora Forsberg 09 8.94 8.94 SWE Västerås FK
Elvira Larsson 09 SWE Alunda SK
Matilda Billberg 09 SWE Bromma IF
Freja Ahlepil 09 SWE Turebergs FK
Maya Purmonen 09 SWE Rånäs 4H
Rebecka Albinsson 09 SWE Karlskoga Friidrott
F11 600 m2020-09-06
Zelda Lukic 09 SWE Västerås FK
Elvira Larsson 09 SWE Alunda SK
Matilda Billberg 09 SWE Bromma IF
Freja Ahlepil 09 SWE Turebergs FK
Maya Purmonen 09 SWE Rånäs 4H
Rebecka Albinsson 09 SWE Karlskoga Friidrott
F11 Höjd2020-09-06
Nelly Boquist 09 1.13 1.13 SWE Tjalve IF Norrköping
Hedvig Jungstrand Knape 11 SWE Bromma IF
Elvira Larsson 09 SWE Alunda SK
Matilda Billberg 09 SWE Bromma IF
Freja Ahlepil 09 SWE Turebergs FK
Maya Purmonen 09 SWE Rånäs 4H
Maja Sevelin 10 SWE Katrineholms SK
Rebecka Albinsson 09 SWE Karlskoga Friidrott
F11 Längd2020-09-06
Julia Jillestam 09 SWE Bromma IF
Alva Törnquist 09 SWE Bromma IF
Nora Forsberg 09 4.45 4.45 SWE Västerås FK
Nelly Boquist 09 SWE Tjalve IF Norrköping
Elvira Larsson 09 SWE Alunda SK
Matilda Billberg 09 SWE Bromma IF
Freja Ahlepil 09 3.48 3.48 SWE Turebergs FK
Maya Purmonen 09 SWE Rånäs 4H
Rebecka Albinsson 09 SWE Karlskoga Friidrott
F10 60 m2020-09-06
Wilma Hermansson 10 SWE Åkersberga SK
Hedvig Jungstrand Knape 11 SWE Bromma IF
Hedvig Jungstrand Knape 11 SWE Bromma IF
Ellen Littorin-Pousette 10 SWE Alunda SK
Alba Jergmar 10 SWE Boo IF
Emma Håkansson 10 SWE Turebergs FK
Esther Wallman 10 SWE Bromma IF
Maja Sevelin 10 SWE Katrineholms SK
Elisa Östin 10 SWE Karlskoga Friidrott
F10 400 m2020-09-06
Wilma Hermansson 10 SWE Åkersberga SK
Hedvig Jungstrand Knape 11 SWE Bromma IF
Hedvig Jungstrand Knape 11 SWE Bromma IF
Ellen Littorin-Pousette 10 SWE Alunda SK
Alba Jergmar 10 SWE Boo IF
Emma Håkansson 10 SWE Turebergs FK
Esther Wallman 10 SWE Bromma IF
Maja Sevelin 10 SWE Katrineholms SK
Elisa Östin 10 SWE Karlskoga Friidrott
F10 Längd2020-09-06
Wilma Hermansson 10 SWE Åkersberga SK
Hedvig Jungstrand Knape 11 SWE Bromma IF
Hedvig Jungstrand Knape 11 SWE Bromma IF
Ellen Littorin-Pousette 10 SWE Alunda SK
Alba Jergmar 10 SWE Boo IF
Emma Håkansson 10 SWE Turebergs FK
Esther Wallman 10 SWE Bromma IF
Maja Sevelin 10 SWE Katrineholms SK
Elisa Östin 10 SWE Karlskoga Friidrott
F9 60 m2020-09-06
Hanna Ekström 11 SWE Bromma IF
Nellie Eiving 11 SWE Åkersberga SK
Cajsa Bååthe 11 SWE Åkersberga SK
Lovisa Daun 11 SWE Katrineholms SK
F9 400 m2020-09-06
Hanna Ekström 11 SWE Bromma IF
Nellie Eiving 11 SWE Åkersberga SK
Cajsa Bååthe 11 SWE Åkersberga SK
Lovisa Daun 11 SWE Katrineholms SK
F9 Längd2020-09-06
Hanna Ekström 11 SWE Bromma IF
Nellie Eiving 11 SWE Åkersberga SK
Cajsa Bååthe 11 SWE Åkersberga SK
Lovisa Daun 11 SWE Katrineholms SK