Startlista per klubb  
 
M 100 m2021-06-19
Josef Åberg 91 11.37 11.43 SWE Hälle IF
Robin Noping 96 11.83 12.26 SWE Sävedalens AIK
Wissam Al Mahmoud 89 11.56 SWE KFUM Örebro
Bengt Aikdahl 56 SWE Lidköpings IS
Mattias Sunneborn 70 10.66 SWE Spårvägens FK
Marcus Berggren 96 11.08 11.09 SWE Spårvägens FK
Henrik Larsson 99 10.20 10.51 SWE IF Göta Karlstad
Patrik Andersson 91 10.36 10.59 SWE Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 10.59 10.70 SWE Ullevi FK
Nils Thornberg 94 10.65 10.88 SWE Ullevi FK
Adam Denguir 94 10.48 10.76 SWE Ullevi FK
Herman Forsberg 02 11.45 SWE Ullevi FK
Lucas Bolin 01 10.81 11.02 SWE Ullevi FK
Isak Kristensen 00 11.13 SWE Ullevi FK
Tage Isaksson 44 SWE IK Ymer
Jesper Simonsson 00 11.55 SWE IK Orient
Dennis Otieno 91 10.58 10.65 SWE Hammarby IF
Tarley Allison 97 10.79 10.92 SWE Mölndals AIK
Kasper Andersson 97 DEN Denmark
Tobias Gorgone Larsen 00 DEN Denmark
Anders Logg 76 11.45 SWE Hälle IF
M 200 m2021-06-19
Josef Åberg 91 22.81 SWE Hälle IF
Adam Landén 02 21.47 21.47 SWE IFK Helsingborg
Robin Noping 96 25.63 25.63 SWE Sävedalens AIK
Stefan Franzén 03 22.85 SWE KFUM Örebro
Simon Sharapo 01 21.63 SWE KFUM Örebro
Mattias Sunneborn 70 21.03 23.33 SWE Spårvägens FK
Alvin Reinebo 04 23.06 SWE KFUM Örebro
Marcus Berggren 96 22.32 22.78 SWE Spårvägens FK
Ludvig Molinder 03 23.54 SWE KFUM Örebro
Rasmus Hugosson 01 21.99 SWE KFUM Örebro
Patrik Andersson 91 21.17 21.94 SWE Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 21.25 21.87 SWE Ullevi FK
Andreas Norström 92 22.64 23.37 SWE Ullevi FK
Nils Thornberg 94 21.58 SWE Ullevi FK
Adam Denguir 94 21.27 SWE Ullevi FK
Herman Forsberg 02 22.77 22.77 SWE Ullevi FK
Lucas Bolin 01 22.37 22.51 SWE Ullevi FK
Isak Kristensen 00 22.82 23.92 SWE Ullevi FK
Jacob Helsing 00 22.45 SWE IK Orient
Tage Isaksson 44 SWE IK Ymer
Dennis Otieno 91 20.64 SWE Hammarby IF
Tarley Allison 97 22.44 22.86 SWE Mölndals AIK
Kasper Andersson 97 DEN Denmark
Anders Logg 76 22.79 SWE Hälle IF
Linus Strand 01 23.49 SWE KFUM Örebro
Rafael Tejada De Leon 02 21.71 22.18 SWE Ullevi FK
M 400 m2021-06-19
Tomas Kobayashi 65 1:11.63 SWE Domnarvets GoIF
M Höjd2021-06-19
Melwin Lycke Holm 04 2.17 2.08 SWE Kils AIK
Markus Asplund 98 2.00 1.84 SWE IF Göta Karlstad
Arvid Ryberg 98 2.11 2.08 SWE IF Göta Karlstad
M Diskus2021-06-19
Simon Evertsson 96 SWE Trollhättan FIK
Kristian Savolainen 70 26.51 SWE Trollhättan FIK
Bengt Aikdahl 56 SWE Lidköpings IS
Alexander Sätterman 94 27.19 SWE Trollhättan FIK
Per Kåberg 84 38.85 SWE IK Orient
Ulf Genitz 63 18.18 SWE Istrums SK
M Slägga2021-06-19
Simon Evertsson 96 SWE Trollhättan FIK
Robert Fabian 72 39.44 SWE Herrljunga SK
Kristian Savolainen 70 25.32 SWE Trollhättan FIK
Alexander Sätterman 94 29.82 SWE Trollhättan FIK
Per Kåberg 84 43.95 SWE IK Orient
Tim Söderqvist 95 66.54 SWE Hälle IF
Per-Joan Lorentzon 74 39.54 SWE IK Orient
August Bergstrand 99 61.65 61.65 SWE Ullevi FK
P19 100 m2021-06-19
Gabriel Ant Styffe 03 11.72 11.72 SWE IFK Sunne
Herman Forsberg 02 11.45 SWE Ullevi FK
P19 200 m2021-06-19
Claes Astrabeck 03 25.68 SWE Trollhättan FIK
Gabriel Ant Styffe 03 24.48 SWE IFK Sunne
Herman Forsberg 02 22.77 22.77 SWE Ullevi FK
P19 Slägga2021-06-19
Wille Öhman 03 SWE IF Rigor
P17 100 m2021-06-19
Tim Jansson 05 11.83 11.83 SWE Alingsås IF
Alexander Oliver 05 SWE IF Göta Karlstad
Hampus Hassel 05 SWE IK Orient
Axel Logg 05 SWE Hälle IF
P17 200 m2021-06-19
Tim Jansson 05 23.73 23.73 SWE Alingsås IF
Lucas Kantola 05 26.20 SWE IK Orient
Alexander Oliver 05 SWE IF Göta Karlstad
Hampus Hassel 05 24.63 24.63 SWE IK Orient
Axel Logg 05 SWE Hälle IF
P17 400 m2021-06-19
Alvin Reinebo 04 48.73 48.73 SWE KFUM Örebro
Jonathan Appel 04 52.93 SWE Linköpings GIF
P17 800 m2021-06-19
Vilmer Andersson 04 2:02.67 SWE Trollhättan FIK
P15 80 m2021-06-19
Leo Bergman 06 9.98 SWE Hälle IF
Sebastian Eriksson 06 10.62 SWE IF Hagen
Eskil Ekström 07 SWE Trollhättan FIK
Timmy Andersson 06 SWE Trollhättan FIK
Linus Engqvist 07 SWE IF Hagen
P15 300 m2021-06-19
Leo Bergman 06 39.98 SWE Hälle IF
Eskil Ekström 07 42.29 42.29 SWE Trollhättan FIK
Timmy Andersson 06 SWE Trollhättan FIK
Linus Engqvist 07 49.60 SWE IF Hagen
P15 800 m2021-06-19
Albin Freiholtz 06 2:15.60 SWE Trollhättan FIK
P15 Höjd2021-06-19
Sebastian Eriksson 06 1.61 SWE IF Hagen
Albin Freiholtz 06 1.60 SWE Trollhättan FIK
P15 Diskus2021-06-19
Alexander Vedin 07 SWE Trollhättan FIK
Neo Jansson 06 SWE Råby-Rekarne FI
P15 Slägga2021-06-19
Alexander Vedin 07 SWE Trollhättan FIK
Neo Jansson 06 26.80 SWE Råby-Rekarne FI
P13 60 m2021-06-19
Eric Nilsson Struck 08 7.67 7.67 SWE Istrums SK
Malcom Moulare 08 9.05 SWE IF Hagen
Vincent Almqvist 08 8.81 SWE Trollhättan FIK
Linus Pålsson 08 10.66 SWE Trollhättan FIK
Jonathan Thorin 08 9.13 SWE Istrums SK
P13 200 m2021-06-19
Eric Nilsson Struck 08 26.53 SWE Istrums SK
Vincent Almqvist 08 SWE Trollhättan FIK
P13 600 m2021-06-19
Vincent Almqvist 08 SWE Trollhättan FIK
Lucas Björfelt 08 1:44.83 SWE IF Göta Karlstad
Ludvig Andersson 09 SWE IF Hagen
Linus Pålsson 08 2:03.57 SWE Trollhättan FIK
Algot Tersing 08 1:58.52 SWE Trollhättan FIK
P13 Höjd2021-06-19
Eric Nilsson Struck 08 1.62 1.62 SWE Istrums SK
Malcom Moulare 08 1.51 SWE IF Hagen
Lucas Björfelt 08 1.53 SWE IF Göta Karlstad
Jonathan Thorin 08 1.45 SWE Istrums SK
P13 Diskus2021-06-19
Jonathan Thorin 08 23.36 SWE Istrums SK
K 100 m2021-06-19
Felicia Sjöblom 99 12.44 SWE IK Orient
Louise Østergård 94 DEN Denmark
Alicia Karell 01 13.30 13.30 SWE Spårvägens FK
Matilda Hellqvist 93 11.77 SWE Ullevi FK
Elvira Tanderud 04 11.52 11.68 SWE Ullevi FK
Lisa Lilja 96 11.61 SWE Ullevi FK
Tilde Dahlberg 06 12.35 12.35 SWE Hälle IF
Johanna Alvarsson 84 13.37 SWE IK Ymer
Nova Fogelqvist 04 12.76 SWE Motala AIF
Maia Eppelin 96 12.48 12.64 SWE Spårvägens FK
Ebba Asp 04 12.56 SWE KFUM Örebro
Momo Marqvardsen 03 SWE KFUM Örebro
K 200 m2021-06-19
Louise Østergård 94 DEN Denmark
Ida Hansen 93 24.27 SWE IF Göta Karlstad
Alicia Karell 01 SWE Spårvägens FK
Elvira Tanderud 04 23.62 24.21 SWE Ullevi FK
Lisa Lilja 96 23.48 23.59 SWE Ullevi FK
Tilde Dahlberg 06 25.30 25.30 SWE Hälle IF
Emma Jansson 97 24.06 24.29 SWE KFUM Örebro
Johanna Alvarsson 84 SWE IK Ymer
Maia Eppelin 96 25.18 SWE Spårvägens FK
Matilda Hellqvist 93 23.82 24.09 SWE Ullevi FK
K 400 m2021-06-19
Matilda Hellqvist 93 52.68 SWE Ullevi FK
Aleksandra Gustavsson 97 SWE Lidköpings IS
Lathifa Afrah 05 58.19 58.79 SWE IF Göta Karlstad
Ella Holmqvist 05 1:00.22 1:00.22 SWE IF Göta Karlstad
K Diskus2021-06-19
Jenny Jonsson 02 32.96 SWE Lidköpings IS
Elin Rubin 95 46.05 46.05 SWE Hovslätts IK
F19 100 m2021-06-19
Ella Feldthusen 03 13.02 13.33 SWE Trollhättan FIK
Julia Strömberg 02 13.29 13.49 SWE Istrums SK
F19 200 m2021-06-19
Ella Feldthusen 03 26.93 28.61 SWE Trollhättan FIK
F19 Diskus2021-06-19
Jenny Jonsson 02 32.96 SWE Lidköpings IS
Towa Korsell 02 25.43 SWE Istrums SK
F17 100 m2021-06-19
Chanel Moularé 05 12.70 12.70 SWE IF Hagen
Tova Gustafsson 05 13.07 13.07 SWE Istrums SK
Sissel Eliasson 04 12.82 12.88 SWE Alingsås IF
Lina Ånstad 05 12.55 SWE Motala AIF
Nova Fogelqvist 04 12.76 SWE Motala AIF
F17 200 m2021-06-19
Tova Gustafsson 05 SWE Istrums SK
Sissel Eliasson 04 26.79 26.89 SWE Alingsås IF
Lina Ånstad 05 26.90 SWE Motala AIF
Nova Fogelqvist 04 27.06 27.06 SWE Motala AIF
Leonor Riquelme 05 SWE Hälle IF
F17 400 m2021-06-19
Lina Ånstad 05 1:03.41 SWE Motala AIF
Leonor Riquelme 05 SWE Hälle IF
F17 800 m2021-06-19
Alva Björk 05 SWE Trollhättan FIK
F17 Höjd2021-06-19
Emma Carlsson 04 1.67 1.51 SWE Istrums SK
Ebba Elfström 05 1.62 1.62 SWE Lidköpings IS
Sara Larsson 05 1.50 SWE Kils AIK
Emma Sandin 05 1.72 1.70 SWE IK Hakarpspojkarna
Ida Kindbom 05 1.60 1.60 SWE Motala AIF
Stina Larsson 04 1.64 1.64 SWE IK Wilske
F17 Diskus2021-06-19
Ida Andersson 05 SWE IF Hagen
Elvira Högman 04 33.38 32.64 SWE Kils AIK
Meja Thörn 05 SWE Lidköpings IS
Emma Larsson 05 32.50 32.50 SWE Kils AIK
F17 Slägga2021-06-19
Elvira Högman 04 49.30 48.97 SWE Kils AIK
Meja Thörn 05 37.70 37.70 SWE Lidköpings IS
Ebba Zachrisson 05 31.53 SWE Lidköpings IS
Emma Larsson 05 45.82 45.82 SWE Kils AIK
F15 80 m2021-06-19
Wilma Stenborg 07 SWE Lidköpings IS
Malvina Hendén 06 11.53 SWE Lidköpings IS
Maja Andersson 07 SWE IF Hagen
Ebba Rickardsson 07 SWE Lidköpings IS
Klara Rickardsson 07 SWE Lidköpings IS
Natalie Persson 07 11.50 11.50 SWE Mariestads AIF
Gabriella Maric 07 SWE Tibro AIK
Adela Riquelme 06 11.03 SWE Hälle IF
Mira Jansson 07 SWE Habo FIF-04
F15 300 m2021-06-19
Sara Barndik 06 47.80 SWE Lidköpings IS
Ellen Adolfsson 06 SWE IK Sisu
Wilma Stenborg 07 SWE Lidköpings IS
Malvina Hendén 06 47.82 SWE Lidköpings IS
Maja Andersson 07 56.74 SWE IF Hagen
Klara Rickardsson 07 SWE Lidköpings IS
Natalie Persson 07 SWE Mariestads AIF
Adela Riquelme 06 SWE Hälle IF
F15 800 m2021-06-19
Sara Barndik 06 2:38.65 SWE Lidköpings IS
Klara Rickardsson 07 SWE Lidköpings IS
Natalie Persson 07 SWE Mariestads AIF
F15 Höjd2021-06-19
Alma Jolbäck 07 1.31 1.31 SWE Lidköpings IS
Malvina Hendén 06 1.39 1.39 SWE Lidköpings IS
Astrid Milding 07 1.43 1.40 SWE Trollhättan FIK
Gabriella Maric 07 SWE Tibro AIK
F15 Diskus2021-06-19
Linnea Fohlén Gladh 06 36.93 SWE Trollhättan FIK
Alma Jolbäck 07 26.53 26.53 SWE Lidköpings IS
Ellen Adolfsson 06 29.11 28.76 SWE IK Sisu
Emma Andersson 07 28.34 28.34 SWE IF Hagen
Misa Widetoft 07 21.28 21.28 SWE Habo FIF-04
Moa Persson 06 29.71 29.71 SWE Kongahälla AIK
F15 Slägga2021-06-19
Linnea Fohlén Gladh 06 51.04 51.04 SWE Trollhättan FIK
Wilma Backström 07 28.97 28.97 SWE Trollhättan FIK
Alma Jolbäck 07 30.30 30.30 SWE Lidköpings IS
Ellen Adolfsson 06 44.59 44.59 SWE IK Sisu
Emma Andersson 07 31.59 31.59 SWE IF Hagen
Ester Mattsson 07 SWE Trollhättan FIK
Astrid Milding 07 SWE Trollhättan FIK
Ester Svedung 06 28.31 SWE Trollhättan FIK
Misa Widetoft 07 SWE Habo FIF-04
F13 60 m2021-06-19
Saga Andersson 08 8.62 8.62 SWE IK Ymer
Isabelle Blomdahl 09 9.35 SWE Lidköpings IS
Maja Barndik 08 10.06 SWE Lidköpings IS
Hannia Börjeson 08 9.63 SWE Lidköpings IS
Naomi Ohron 09 SWE Istrums SK
Noomi Bergman 09 8.88 SWE Hälle IF
Jeaanelle Hanna 09 8.89 8.89 SWE Falköpings AIK
Siri Bjurén 09 SWE IF Hagen
Amelia Millved 08 10.00 SWE IF Hagen
Hilda Larsson 08 SWE IF Hagen
Selina Lawrence-Brown 08 SWE IF Hagen
Siri Fellbrant 08 9.26 SWE IF Hagen
Hanna Andersson 09 SWE IF Hagen
Hanna Jacobson 09 SWE Istrums SK
Ebba Olsson 08 SWE Istrums SK
Lilly Sandin 08 SWE Tibro AIK
Saga Drottz 09 9.22 SWE IK Orient
Elvira Berg 09 9.87 SWE IK Orient
Nike Blomberg 08 9.08 SWE Habo FIF-04
Tindra Westlund Stenberg 08 9.26 SWE Habo FIF-04
Anna Elwing 08 SWE Habo FIF-04
Jeaanelle Hanna 09 8.89 8.89 SWE Falköpings AIK
F13 200 m2021-06-19
Saga Andersson 08 28.62 28.62 SWE IK Ymer
Maja Barndik 08 36.27 SWE Lidköpings IS
Hannia Börjeson 08 32.49 SWE Lidköpings IS
Naomi Ohron 09 SWE Istrums SK
Noomi Bergman 09 30.76 SWE Hälle IF
Jeaanelle Hanna 09 SWE Falköpings AIK
Ida Carlsson 08 32.26 SWE Lidköpings IS
Jonna Svensson 09 33.18 SWE Trollhättan FIK
Siri Bjurén 09 SWE IF Hagen
Amelia Millved 08 34.09 SWE IF Hagen
Hilda Larsson 08 SWE IF Hagen
Siri Fellbrant 08 33.57 SWE IF Hagen
Hanna Andersson 09 SWE IF Hagen
Hanna Jacobson 09 SWE Istrums SK
Ida Gustafsson 08 30.31 30.31 SWE IK Hakarpspojkarna
Nike Blomberg 08 30.41 SWE Habo FIF-04
Tindra Westlund Stenberg 08 30.22 SWE Habo FIF-04
Anna Elwing 08 31.88 SWE Habo FIF-04
Jeaanelle Hanna 09 SWE Falköpings AIK
Astrid Fakelius 08 SWE Brattås CK
F13 600 m2021-06-19
Naomi Ohron 09 SWE Istrums SK
Jeaanelle Hanna 09 SWE Falköpings AIK
Ida Carlsson 08 1:51.80 SWE Lidköpings IS
Jonna Svensson 09 1:57.73 SWE Trollhättan FIK
Siri Bjurén 09 SWE IF Hagen
Selina Lawrence-Brown 08 SWE IF Hagen
Lilly Sandin 08 SWE Tibro AIK
Nike Blomberg 08 1:50.50 1:50.50 SWE Habo FIF-04
Tindra Westlund Stenberg 08 1:50.80 1:50.80 SWE Habo FIF-04
Anna Elwing 08 1:52.30 1:52.30 SWE Habo FIF-04
Jeaanelle Hanna 09 SWE Falköpings AIK
F13 Höjd2021-06-19
Saga Andersson 08 1.42 SWE IK Ymer
Maja Barndik 08 1.31 1.31 SWE Lidköpings IS
Hannia Börjeson 08 1.35 1.35 SWE Lidköpings IS
Jeaanelle Hanna 09 1.39 1.39 SWE Falköpings AIK
Jonna Svensson 09 SWE Trollhättan FIK
Siri Bjurén 09 1.23 1.23 SWE IF Hagen
Amelia Millved 08 1.10 SWE IF Hagen
Selina Lawrence-Brown 08 SWE IF Hagen
Siri Fellbrant 08 1.20 SWE IF Hagen
Ida Gustafsson 08 1.50 1.50 SWE IK Hakarpspojkarna
Ebba Olsson 08 1.36 SWE Istrums SK
Saga Drottz 09 1.50 1.50 SWE IK Orient
Elvira Berg 09 1.18 SWE IK Orient
Jeaanelle Hanna 09 1.39 1.39 SWE Falköpings AIK
F13 Diskus2021-06-19
Isabelle Blomdahl 09 30.31 30.31 SWE Lidköpings IS
Hannia Börjeson 08 16.37 16.37 SWE Lidköpings IS
Ida Bjerkliden 08 20.17 19.84 SWE Kongahälla AIK
Felicia Bjärnlöv 08 27.15 27.15 SWE Eksjö Södra IK
Ida Gustafsson 08 28.36 26.03 SWE IK Hakarpspojkarna
Ottilia Thorell 08 SWE Eksjö Södra IK
F13 Slägga2021-06-19
Isabelle Blomdahl 09 34.64 34.64 SWE Lidköpings IS
Maja Barndik 08 21.56 21.56 SWE Lidköpings IS
Ida Carlsson 08 21.11 21.11 SWE Lidköpings IS
Felicia Bjärnlöv 08 36.09 36.09 SWE Eksjö Södra IK
Ida Gustafsson 08 26.09 25.89 SWE IK Hakarpspojkarna
Ottilia Thorell 08 SWE Eksjö Södra IK
Mvet 400 m2021-06-19
Johan Börjeson 77 57.52 SWE Lidköpings VSK
Mvet 800 m2021-06-19
Roger Johansson 62 SWE IK Wilske
Mvet Höjd2021-06-19
Kristian Savolainen 70 SWE Trollhättan FIK
Mvet Diskus2021-06-19
Peter Hagström 63 SWE Istrums SK
Bengt Evertsson 54 SWE Trollhättan FIK
Per Jolbäck 72 20.81 SWE Lidköpings IS
Robert Blomdahl 80 23.71 SWE Lidköpings IS
Kristian Savolainen 70 26.51 SWE Trollhättan FIK
Ulf Genitz 63 18.18 SWE Istrums SK
Peter Hagström 63 SWE Istrums SK
Mvet Slägga2021-06-19
Peter Hagström 63 SWE Istrums SK
Bengt Evertsson 54 SWE Trollhättan FIK
Per Jolbäck 72 21.27 SWE Lidköpings IS
Robert Blomdahl 80 27.48 SWE Lidköpings IS
Robert Fabian 72 39.44 SWE Herrljunga SK
Kristian Savolainen 70 25.32 SWE Trollhättan FIK
Per Kåberg 84 43.95 SWE IK Orient
Ulf Genitz 63 17.53 SWE Istrums SK
Christer Bjärnlöv 68 18.61 SWE Eksjö Södra IK
Per-Joan Lorentzon 74 39.54 SWE IK Orient
Peter Hagström 63 SWE Istrums SK
Kvet Diskus2021-06-19
Anna-Carin Jonsson 71 SWE Lidköpings IS
Kvet Slägga2021-06-19
Anna-Carin Jonsson 71 SWE Lidköpings IS
Cecilia Hagström 67 SWE Istrums SK